در این بخش محصولاتی که عمدتاً شامل برخی از متن‌ها (مانند بخشی از کتاب، مقاله و …) و ترجمه‌ی آن‌ها می‌شود، ارائه می‌گردد.
نحوه پرداخت: واریز وجه به شماره کارت ۶۲۲۱۰۶۱۰۶۳۸۶۴۱۰۴ بانک پارسیان به نام مصطفی قاسم‌پور پرشکوه
نحوه درخواست: ارسال کد نام متن که بخشی از نام فایل لینک متن اصلی است (مثلاً ۰۶-۹۱۰۷۱۳ در فایل زیر) به ایمیل gooyatarjome.ir@gmail.com یا شماره ۰۹۱۱۲۴۵۰۹۳۲
نحوه ارسال ترجمه: پس از پرداخت، فایل ترجمه به ایمیلی که با آن درخواست داده شده است ارسال می‌شود (در صورتی که با تلفن همراه درخواست داده شده باشد، فایل ترجمه از طریق واتس اپ یا تلگرام نیز قابل ارسال است).فرمت فایل زبان اصلی: PDF
موضوع فایل: بخشی از یک کتاب با عنوان Heat Transfer Enhancement (مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی)، ابزارهای افزایش انتقال حرارت جابه‌جا کننده (Displaced Enhancement Devices).
قیمت: رایگان

۹۱۰۷۱۳-۰۶ Heat Transfer Enhancement

فرمت فایل ترجمه: PDF
تعداد صفحات: ۴
قیمت: ۳۰۰۰ تومان
نحوه پرداخت: واریز وجه به شماره کارت ۶۲۲۱۰۶۱۰۶۳۸۶۴۱۰۴ بانک پارسیان به نام مصطفی قاسم‌پور پرشکوه
نحوه درخواست: ارسال کد متن (یعنی ۰۶-۹۱۰۷۱۳) به ایمیل gooyatarjome.ir@gmail.com یا شماره ۰۹۱۱۲۴۵۰۹۳۲
نحوه ارسال ترجمه: پس از پرداخت، فایل ترجمه به ایمیلی که با آن درخواست داده شده است ارسال می‌شود (در صورتی که با تلفن همراه درخواست داده شده باشد، فایل ترجمه از طریق واتس اپ یا تلگرام نیز قابل ارسال است).

بخشی از ترجمه:
۱۴٫۵ ابزارهای افزایش انتقال حرارت جابه‌جا کننده
۱۴٫۵٫۱ جریان تک‌فاز
کاربرد چند نوع ابزار مختلف که به عنوان ابزارهای افزایش انتقال حرارت جابه‌جا کننده طبقه‌بندی می‌شوند در نوشته‌ی (Bergles, 1995 و همکاران، و Bergles, 1998) به طور مستند ارائه شده است. این ابزارها شامل عناصر مخلوط‌کننده‌ی استاتیک، مش (غربال) فلزی، دیسک‌ها، حلقه‌ها یا توپی‌ها می‌شوند که می‌خواهند سیال را از مرکز کانال به سمت دیواره‌ی گرم یا سرد شده و برعکس ”جابه‌جا“ کنند. خودِ سطح انتقال حرارت بدون تغییر باقی می‌ماند. شاید نخستین مجموعه اطلاعات در مورد ابزارهای افزایش انتقال حرارت جابه‌جا کننده‌ی سیال توسط Koch ارائه شده باشد که دو نمونه از این ابزارها را مورد آزمایش قرار داد: حلقه‌ها و دیسک‌های معلق به عنوان قطعات اضافی داخلی و …. .فرمت فایل زبان اصلی: PDF
عنوان فایل: مقاله با عنوان Energy conservation through heat transfer enhancement (حفظ انرژی با استفاده از روش‌های بهبود انتقال حرارت).
قیمت: رایگان
تعداد صفحات: ۲۲ صفحه
قیمت: رایگان

۹۱۰۷۱۳-۰۱ Article of Convective Heat Transfer

فرمت فایل ترجمه: Word
تعداد صفحات: ۲۲
قیمت: ۱۰۰۰۰ تومان

بخشی از ترجمه:
چکیده:
سطوح انتقال حرارت بهبود یافته با موفقیت در صنعت انتقال حرارت مورد استفاده قرار می گیرند تا واحدهای فشرده تر وپربازده تری به دست آید. با پایستگی بخش مفید انرژی (اگزرژی)، می توان به انتقال حرارت بیشتری نسبت به سطوح و آرایش های جریان استاندارد دست یافت. راه های بسیاری برای افزایش انتقال حرارت وجود دارد که در مورد آن ها تبلیغ صورت گرفته یا در آزمایشگاه ها مورد آزمایش قرار گرفته اند. در این مقاله برخی از روش های منفعل را برای جریان تک فاز مرور می کنیم. یکی از روش های نویدبخش برای افزایش انتقال حرارت، روش افزایش ترکیبی است که در آن روش های مختلف افزایش، همزمان مورد استفاده قرار می گیرند. معادلات زیادی به عنوان ملاک ارزیابی عملکرد (PEC) سطوح انتقال حرارت بهبود یافته، برمبنای قانون تولید آنتروپی به دست آمده اند تا تأثیر تغییرات درجه حرارت سیال رادر امتداد طول یک مبدل حرارت لوله ای در نظر بگیرند ودو هدف را همزمان ارزیابی کنند. نیاز به بررسی گسترده PEC نسبت به ملاک های قبلی با بررسی مشخصات انتقال حرارت واصطکاک در ده لوله شیاردار (آج دار) مارپیچی مشخص شده است. وقتی که یک لوله ی شیاردار با یک قطعه نواری پیچ خورده ترکیب می شود، معیارهای PEC برای برآوردتأثیر چندگانه مورد استفاده قرار می گیرند.